Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

stadiumi

“Polici i Portokallisë” ka dy pyetje për stadiumin e ri, pret përgjigje

Pavarësisht tentativës së kryeministrit Edi Rama për të qetësuar tifozët, projekti i stadimit të ri kombëtar vazhdon të përballet me kundërshtime. Aktori...

Projektoi stadiumin me kullë, arkitekti italian rezulton i arrestuar për korrupsion

Prezantimi i projektit të stadiumit të ri kombëtar, që pritet të ndërtohet në Tiranë, ka tërhequr vëmendje të madhe për faktin se do jetë...

Pavarësisht deklaratës së Ramës, në “Arenën Kombëtare” nuk mund të luhet finalja e Europa League

I nxitur ndoshta nga deklarata e disa viteve më parë e Michel Platini-së, kreut të UEFA-s, se në Tiranë mund të organizohet një finale...

“Loro Boriçi” nuk është gati për 29 marsin, vijojnë punimet

Stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër nuk do të jetë gati në datën 29 mars ashtu siç është njoftuar më parë nga drejtuesit e FSHF-së...

Qytetarët e Shkodrës kërkojnë dëmshpërblimet, Rama mbyllet në takim me Ademin

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Shkodër ku është pritur nga qytetarët protestues të zonave të përmbytura si dhe atyre të cilët janë prekur...

“Luftë” në Elbasan, Policia konfirmon emrat e 3 viktimave, 6 të plagosurit mbërrijnë në Tiranë (Fotot)

*Helikopteri ulet në "Elbasan Arena" për të marrë të plagosurit

E akuzoi për 520 milion lekë dhe e quajti “topmodele”, Shala i përgjigjet Fidel Yllit: Vesh fustan por e sfidoj

Klodiana Shala, sportistja e vënë në qendër të akuzave nga deputeti socialist Fidel Ylli në emisionin “Procesi Sportiv” në “Top Channel” i përgjigjet akuzave...

PD paralajmëron sipërmarrësit: Mos hidhni para te “Qemal Stafa” për interesat e Ramës, do e anulojmë

Partia Demokratike me anë të zëdhënëses Ina Zhupa ka paralajmëruar sot të gjithë sipërmarrësit që të mos bëhen pjesë e asaj që Zhupa e...

Vazhdojnë punimet në ‘Loro Boriçi’, shtrohet tapeti

Punimet në stadiumin ‘Loro Boriçi’ nuk janë ndalur pavarësisht festave të fundvitit. Tashmë ka përfunduar me sukses edhe shtrimi i tapetit, ndërsa pritet të...

Lajmet e fundit

Standard

Telegraf

Gazeta Shqiptare

Dita