Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

stadiumi

Presidenti Ceferin: Shqipëria ka bërë progres të jashtëzakonshëm! “Air Albania” stadium i madhërishëm

Aleksander Ceferin, president i UEFA-s thotë se vendi ynë ka bërë progres të jashtëzakonshëm në futboll. Kur flet për "Air Albania", ai thotë se...

Safet Gjici: Falenderoj kryeministrin si baba i Zahos që e solli në Kukës, ishte qershia mbi tortë

Kryetari i Bashkisë dhe Presidenti i Klubit të Kukësit, Safet Gjici, ka falenderuar kryeministrin Rama, për prezencën e veçantë të Zahos në inagurimin e...

PAMJET: Nuk i ndal as shiu, qindra anëtarë të PD grumbullohen te stadiumi: Basha ik!

Qindra simpatizantë, anëtarë dhe delegatë të Partisë Demokratike kanë nisur të futen në ambientet e stadiumit kombëtar "Air Albania", prej mëngjesit të sotëm. Aty...

28 dhe 29 nëntori, Rama publikon fotot, “Air Albania Stadium” vishet nga “flamuri” kuq e zi

Me rastin e festave të nëntorin, 28 dhe 29, godina e jashtme e stadiumit “Air Albania Stadium”, është “veshur”me ngjyrat kuq e zi. Ka qenë...

Socialistët mbledhin sot Kongresin e Jashtëzakonshëm, 30 vjetori i PS dhe mandati i tretë i Edi Ramës

Partia Socialiste e Shqipërisë feston sot 30 vjetorin e themelimit të saj. Sot, do të mbahet dhe Kongresi i Jashtëzakonshëm i kësaj force politike,...

Familja dha ALARMIN se ishte zhdukur dhe e kishin marrë peng, Policia gjen 25 vjeçarin në Tiranë, ai habit me deklaratën: Kam ikur vetë...

Ilir Daka, i deklaruar i zhdukur prej tre ditësh nga familaj e tij, është gjetur nga Policia e Tiranës. 25 vjeçari sipas familjarëve ishte...

“Me rob shpie, ju q*fsha ropt”, nami me policë te “Selman Stërmasi”, 10 efektivë të Shqiponjave për të arrestuar një person; e godasin dhe...

Një përleshje e fortë ka ndodhur sot në mbrëmje në hyrje të stadiumit “Selman Stërmasi”. Në videot e siguruara nga Newsbomb.al shihet se në...

Juventus-Inter po luhet në stadium “fantazmë”, shikoni pamjet e frikshme (FOTO)

Në një stadium 'fantazmë' po luhet një nga ndeshjet më të rëndësishme në Itali, klasikja Juventus - Inter, ndërsa pamjet që ofrojne kamerat janë...

Ndeshja me Francën, Duka: Stadiumi nuk ishte gati, ka probleme me fushën

Viti 2019 ishte me të vërtetë i suksesshëm për futbollin shqiptar. Më 17 nëntor u inagurua stadiumi i ri kombëtar, ku një humbje 2-0...

Lajmet e fundit