Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

stadium

Policia bllokon rrugët për derbin Partizani-Tirana, cakton moshën minimale për të hyrë në stadium

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, njofton për bllokimin e disa akseve rrugore dhe masat e marra, pasi me datë 04.03.2016, ora 18:00 në Stadiumin...

Sherr në stadium, tifozët e Partizanit kapen keq me tifozët e Tiranës (VIDEO)

Sherr në stadium mes tifozëve të Partizanit dhe të Tiranës. Tifozët e të dyja skuadrave kapen keq para finales së madhe. ...

Rama: Ka informalitet të madh në futboll, mrekulli nëse Shqipëri-Itali luhet në “Arenën Kombëtare”

Kryeministri Edi Rama në një intervistë për “Ora Skaner” në Ora News ka folur për disa nga çështjet kryesore të sportit në Shqipëri. Rama...

Tensione në Korçë, tifozët e Partizanit thyejnë stolat

Fillimisht, miqtë pretenduan një 11-metërsh, por arbitri dha vetëm goditje dënimi. Situata u tensionua në fushë, ndërsa tifozët nisën të thyenin stolat e stadiumit...

Lajmet e fundit