Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

stadium

Edhe një përpjekje e dytë për të shembur stadiumin, ndiqni pamjet e shpërthimit ‘live’

Miliona njerëz ishin duke ndjekur pamjet drejtpërdrejt për shembjen me shpërthim të kontrolluar të stadiumit në Detroid. Disa shtullunga tymi u...

Ja si duket stadiumi i Flamurtarit në mbrëmje, fasada i ngjan “Allianz Arena-s” (Video)

Stadiumi i Flamurtarit ka një veçanti, pasi që në ndërtimin e tij është menduar të ideohet diçka e veçantë dhe kështu ka ndodhur. ...

Çfarë shkruhej në banderolën gjigante që turqit hapën në stadium në ndeshjen kundër Kosovës

Gjatë momentit kur luheshin himnet e Turqisë dhe Kosovës në stadiumin e Antalias, tifozët vendas shpalosën një banderolë gjigante me hartën e shtetit të...

Ndryshimi i stadiumit, FSHF: Ja si do veprohet me biletat për Shqipëri-Izrael

Federata Shqiptare e Futbollit, pasi ka marrë njoftimin e FIFA-s, që ndeshja eliminatore për Kupën e Botës “Rusi 2018”, Shqipëri – Izrael e planifikuar...

E pazakontë/ Helikopteri hyn në stadiumin shqiptar, lojtarët në fushë detyrohen të ndërpresin lojën (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sarandë, ku një ndeshje futbolli në stadiumin e këtij qyteti është ndërprerë për shkak se helikopteri është...

Lajmet e fundit