Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

stadium

U fotografua me djalin e kryeministrit, Albana Bejko tregon për herë të parë të vërtetën e fotos me Greg Ramën: Ne jemi…

Disa ditë më parë portalet u “pushtuan” nga fotoja e djalit të kryeministrit, Edi Rama nën shoqërinë e moderatores së sportit, Albana Bejko, teksa...

Rama batuta me të rinjtë në Korçë: Ishte në këmbë dhe po shikonte atë vajzën aty, e dashke edhe kryetare zotrote

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim me mbështetësit e Partisë Socialiste në Korçë. Gjatë fjalës së tij, ai ka thirrur...

Shembet stadiumi, vdes nën rrënoja punëtori (VIDEO)

Një punëtor ka humbur jetën kur një çati e kompleksit sportiv në Shën Petersburg u rrëzua dhe e zuri nën vete. ...

E quajti ‘xhevahir’, kreu i UEFA-s viziton ‘Air Albania Stadium’ bashkë me presidentin e FSHF-së

Presidenti i UEFA-s Aleksandër Ceferin mbërriti para disa minutash në stadiumin e ri shqiptar ''Air Albania'' për të vëzhguar punimet e kryera. ...

Rama publikon foto nga stadiumi, ja kur përfundon Arena Kombëtare

Pak minuta më parë, kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto në Instagram nga stadiumi “Qemal Stafa” i cili është në ndërtim. ...

Aksident pas mesnate, ‘Range Rover-i’ përfundon në stadium

Një aksident rrugor ka ndodhur pak pas mesantës së mbrëmshme në qytetin e Beratit ku një makinë tip 'Range Rover' ka përfunduar në stadiumin...

‘Mos na xhelozohet Juvja’, Rama publikon PAMJET nga stadiumi i ri: Xhevahir arkitektonik

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me pamjet nga stadiumi 'Arena Kombëtare' ku po bëhen punime. Rama, sipër një imazhi...

Rama për inspektim në stadium, publikon VIDEON, si duket nga brenda ‘Arena Kombëtare’

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Instastory një video nga ambientet e stadiumit të ri ‘Arena Kombëtare’. Në videon e postuar...

Pas mbledhjes me ministrat, Rama publikon VIDEON ‘live’ në stadium

Pas mbledhjes me ministrat në vilën qeveritare në Vlorë, kryeminsitri Edi Rama është nisur nga Rinasi drejt Italisë për të ndjekur ndeshjen Juventus-Lazzio. ...

Irani bën kthesë të PAPRITUR, merr vendimin për GRATË

Qeveria iraniane ditën e sotme ka marrë një vendim të rrallë për vendin, duke lejuar të gjitha gratë të ndjekin publikisht ndeshjen e kombëtares...

Lajmet e fundit