Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Ssportist

Silvana Bushati e zhgënjyer, zbulon shumën qesharake që një sportist merr në Shqipëri: Nuk blejmë dot as atletet

Silvana Bushati është një ndër vajzat më të komentuara, përveçse në botën e modës, politikës ajo është dhe një sportise mjaft e zonja. Për të...

Lajmet e fundit