Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

SputnikV

Gjermania kontratë të fshehtë me Rusinë, do të blejë miliona doza të “Sputnik V” edhe pa miratimin e Bashkimit Europian

Mungesa e sasive të mëdha të vakisnave “Pfizer” dhe “Moderna” ka detyruar gjermaninë t’i drejtohet rusisë për të marrë vaksinën “Sputnik V”.Sipas mediave ndërkombëtare,...

Agjencia Evropiane e Barnave analizon vaksinën ruse Sputnik V, në Shqipëri erdhën 10 mijë doza, priten dhe të tjera

Drejtorja ekzekutive e Agjencisë Evropiane të Barnave, (EMA) tha të martën se enti rregullator evropian po analizon vaksinën ruse Sputnik V COVID-19 për autorizimin...

Presidenti rus Vladimir Putin merr sot vaksinën; Mediat: Nuk dihet nëse është ‘Sputnik V’

Presidenti rus Vladimir Putin do të marrë sot vaksinën kundër Covid-19. Mediat vendase shkruajnë se Putin do të vaksinohet sot, në mënyrë që të...

Lajmet e fundit