Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

spoti

“Zgjohu shqiptar”, Berisha publikon spotin zyrtar për protestën e 7 korrikut: Mos thuaj “ç’më duhet mua”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar spotin zyrtar të protestës së 7 korrikut të thirrur nga vetë ai. Spoti rithekson motivet e protestës dhe kërkon daljen...

Gjobitet me 3 mijë euro Kadri Veseli

Postimi i një spoti në profilin e tij në “Facebook” nga kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, do t’i kushtojë 3 mijë euro gjobë “arkës”...

Lajmet e fundit