Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

spoti i ps

A u ndje i përdorur pasi doli në spotin e PS? Pipero: Nuk ma priste mendja që…

Mjeku i njohur infeksionist Pëllumb Pipero së fundmi është bërë objekt bisede pasi u bë pjesë e spotit të fushatës së PS, duke përçuar...

Kurti dhe Ndrenika në spotet e PS, Budina: Mbështesin qeverinë që dhunon kolegët, mund të kenë halle më të mëdha

Regjisroi Edmond Budina komenton pjesëmarrjen e Robert Ndrenikës dhe Tinka Kurtit në spotet elektorale të Partisë Socialiste, që kërkojnë një mandat të tretë për...

Lajmet e fundit