Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

spot

“Parlamenti i pastër: llogaridhënie dhe transparencë”, ISP publikon spotin për Kodin e Etikës dhe konfliktin e interesit

Një parlament i pastër dhe funksional është në interes të shtetit, shoqërisë, progresit dhe integrimit të vendit në BE. Aplikimi i...

Rusia mposht Egjiptin, kalon fazën e grupeve

Pas fitores me ekipin e Egjiptit, Rusia që është vendi organizator i Botërorit, është edhe ekipi i parë i cili kalon fazën e grupeve....

Lajmet e fundit