Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Sporti në zi, ndahet nga jeta në moshë të re boksieri shqiptar

Sporti në zi, ndahet nga jeta në moshë të re boksieri shqiptar

Boksieri shqiptar Petros Skafias është ndarë papritur nga jeta ditën e sotme. 24-vjeçari që stërvitej dhe jetonte prej vitesh në Greqi vdiq pas një...

Lajmet e fundit