Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

sport

Fotografia e “mundimshme” e Edi Ramës

Kjo është koha kur kryeministri jetonte një nga pasionet e tij më të mëdha, basketbollin. Nga fotoja e rrallë kryeministri Edi Rama duket sikur sapo...

Mancini i hap rrugë huazimit të Manajt: Duhet të luaj më shumë në një ekip tjetër

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, eshtë i bindur që talenti shqiptar, Rei Manaj, duhet të transferohet në një klub më të vogël, ku do...

Fotografia e “mundimshme” e Edi Ramës

Kjo është koha kur kryeministri jetonte një nga pasionet e tij më të mëdha, basketbollin. Nga fotoja e rrallë kryeministri Edi...

FIFA: Blatter dhe Platini pezullohen 8 vjet nga çdo lloj aktiviteti futbollistik

Joseph Blatter, president i FIFA-s nga viti 1998 dhe Michel Platini, president i UEFA-s prej vitit 2007, u pezulluan për një periudhë tetëvjeçare nga...

Euro 2016 rikthen gjyqtarin e ndeshjes famëkeqe Serbi-Shqipëri

Uefa ka publikuar sot listën me gjyqtarët që do të drejtojnë 51 ndeshjet e Kampionatit Europian “France 2016”. Në listën e...


Lajmet e fundit