Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

sport

Bernard Berisha largohet nga Skënderbeu për 1 milion euro

Ashtu siç pritej ndodhi. Bëhet fjalë për Bernard Berishën, për të cilin drejtuesit e klubit kanë vendosur përfundimisht ta shesin. Një gjë e tillë...

Formacioni i vitit në Serie A, Inter dhe Napoli dominojnë listën

Faqja e specializuar e futbollit, Goal.com ka publikuar formacionin e vitit sipas saj për kampionatin italian. Në këtë formacion bëjnë pjesë...

Materaci dhe Alesandro Del Piero ishin të Skënderbeut por ja çfarë ndodhi

Skënderbeu sot mund të kishte ne radhët e tij dy kampionë bote të Italisë, Marko Materaci dhe Alesandro Del Piero. Lajmi...

“Messi më tha se donte të luante për Interin”

Ish-lojtari i Kombëtares së Argjentinës, Juan Sebastian Veron ka deklaruar se bashkëkombasi i tij, Lionel Messi, i ka thënë dikur se dëshironte të luante...

Fotografia e “mundimshme” e Edi Ramës

Kjo është koha kur kryeministri jetonte një nga pasionet e tij më të mëdha, basketbollin. Nga fotoja e rrallë kryeministri Edi Rama duket sikur sapo...

Mancini i hap rrugë huazimit të Manajt: Duhet të luaj më shumë në një ekip tjetër

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, eshtë i bindur që talenti shqiptar, Rei Manaj, duhet të transferohet në një klub më të vogël, ku do...

Fotografia e “mundimshme” e Edi Ramës

Kjo është koha kur kryeministri jetonte një nga pasionet e tij më të mëdha, basketbollin. Nga fotoja e rrallë kryeministri Edi...

Lajmet e fundit