Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

spitali

RËNDOHET bilanci, mbi 100 qytetarë të helmuar nga uji në Krujë, mes tyre fëmijë dhe të moshuar

Mbi 100 qytetarë prej dy ditësh tashmë i janë drejtuar spitalit të Krujës pasi kanë shfaqur shqetësime të ndryshme, si diarre, të vjella dhe...

Autoritetet ngrenë alarmin, ky spital ka numër të lartë vetëvrasjesh të pacientëve me COVID-19

Një pacient në qytetin Banja Lluka të Bosnjës është hedhur nga kati i pestë i një ndërtese të spitalit. Ka qenë kjo vetëvrasja e...

Pamje të rënda, momenti i shpërthimit të zjarrit në Spitalin Modular të Tetovës (VIDEO)

Pamjet të rënda të zjarrit që shkrumboi Spitalin Modular të Tetovës janë shpërndarë sot në rrjetet sociale. Në pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë,...

Spitali Covid në Tetovë kishte probleme kur u hap, Qeveria dha 3.6 milionë euro: Tenderin e fitoi “i besuari” i kryeministrit Zoran Zaev

14 është numri i viktimave nga tragjedia që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tetovë, në një spital modular për Covid-19. Këto objekte ndërtohen...

Tragjedia në spitalin modular të Tetovës, muaj më parë u konstatuan gabime gjatë ndërtimit, 5 prokurorë angazhohen për rastin

10 është numri i viktimave nga tragjedia që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tetovë, në një spital modular për Covid-19. Këto objekte ndërtohen...

Bebe Rexha bën gjestin bujar, dhuron 10,000 dollarë për Spitalin e Dibrës

Bebe Rexha, këngëtarja me famë botërore dhe më origjinë shqiptare ka bërë së fundmi një gjest bujar. Ajo ka vendosur të dhurojë 10 mijë...

Manastirliu në spitalin e Fierit: Plotësohen me mamografi të gjitha spitalet rajonale, investimet në shëndetësi s’ do të ndalen

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu sot ka inspektuar investimet e reja të mamografisë dhe laboratorin e ri në Spitalin Rajonal të Fierit. Manastirliu tha se...

U hap me 27 maj, Spitali Memorial i Fierit bën ndërhyrjen e parë kirurgjikale

Spitali Memorial i Fierit i hapi dyert me 27 maj për të pritur pacientët e parë. Ditën e sotme është kryer ndërhyrja e parë kirurgjikale...

E RËNDË në Fier, 30-vjeçarja ndërron jetë gjatë lindjes së fëmijës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin e Fierit. Një grua nga Mallakastra ka humbur jetën gjatë lindjes së fëmijës së saj. Mësohet se...

Pjesë e grupit ‘TIRE’, dalin EMRAT e tre infermiereve dhe sanitares, të arrestuara tek ‘Shefqet Ndroqi’ (NJOFTIMI I PROKURORISË)

Prokuroria e Tiranës ka lëshuar katër urdhër-arreste për punonjëset e spitalit "Shefqet Ndroqi" që dyshohet se kanë bashkëpunuar me Tire Alldervishaj për t'u marrë...

Lajmet e fundit