Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

spitali shkodres

I riu “dru në hashash” dhunon stafin e spitalit psikiatrik në Shkodër, një nga infermierët përfundon në urgjencë, mjekja kërkon ndihmë për roje

Një infermier i spitalit psikiatrik të Shkodrës ka përfunduar në urgjencë, pasi është dhunuar nga një pacient me probleme dhe “dru në hashash”. I...

Lajmet e fundit