Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

spitali i vlores

Spitali i Vlorës reagon për zjarrin: U dogj aspiratori te një tualet, pa asnjë pasojë

Spitali Rajonal Vlorë ka reaguar pas lajmit që qarkulloi se ka rënë flakë në repartin e Kirurgjisë së Vlorës. Në një postim në rrjetet sociale...

Lihet i pajetë te dera e spitalit një 40-vjeçar, dyshimet e para (Emri)

Një person i pajetë është lënë pak minuta më parë në derën e Spitalit të Vlorës. Viktima është identifikuar si shtetasi...

E RËNDË në Vlorë/ 24 vjeçares i vdes fëmija në bark, mjeku refuzon t’a operojë

Një ngjarje mjaft e rëndë është shënuar në qytetin e Vlorës, ku një 24 vjeçareje i ka vdekur fëmija në bark disa ditë përpara...

Manastirliu në Vlorë: 4.5 milion euro investime në aparatura

Pas spitaleve universitare të Tiranës, spitaleve rajonale të Durrësit, Shkodrës dhe Elbasanit si dhe spitalit bashkiak të Librazhdit, shërbimi i sterilizimit dhe instrumenteve të...

Lajmet e fundit