Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

Spitali i Traumes

Pas vdekjes së vajzës në spital, familjarët u dedikojnë mjekëve një mesazh prekës

Fjalë prekëse janë përmbledhur në një dedikim kushtuar mjekëve të spitalit të Traumës në Tiranë, nga ana e familjarëve të një vajze 37-vjeçare e...

I plagosi kolegun, polici-grabitësit në spitalin e Traumës: Të q*** robt

Aldi Lleshaj në spital by newsbomb-al

Vdekja e 24-vjeçarit, flasin shokët: Mjekët i thanë “s’ke gjë, e ke nga pija

Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e mistershme e 24 vjeçarit nga Përmeti, Endri Dhimitri, i cili u gjet i pajetë ditën e...

3-vjeçari u godit nga i ati, zbardhet ngjarja

Fillimisht u mësua se fëmija ishte goditur me sëpatë në kokë, por sipas njoftimit të policisë fëmijës i ka rënë një copë dru në...

Ambulanca aksidenton këmbësorin, transportohet me shpejtësi drejt Spitalit të Traumës

Një këmbësor në Koplik të Shkodrës është aksidentuar nga një autoambulancë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe i plagosur ka mbetur shtetasi G.Rr.,...

Lajmet e fundit