Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

TAG

Spitali i Traumes

Aksident në aksin Laç-Milot, 2 të plagosur rëndë (Detaje)

Pak minuta më parë është raportuar një aksident i rëndë në aksin Laç-Milot. Sipas informacioneve kanë mbetur dy persona të palgosur...

I përplasi makina teksa kalonin rrugën, vdes gruaja te Trauma, rëndë burri (EMRAT)

Ndërron jetë pas pesë ditësh Zelije Ceka, e plagosur gjatë një aksidenti të mërkurën e kaluar. Mësohet se gruaja nuk mundi...

18 vjeçari përplaset keq me motor dhe përfundon në koma. Transportohet me helikopter drejt Traumës (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Turizëm-Kanali Cukës në Sarandë. Raportohet se një motoçikletë ka humbur kontrollin...

Cfarë po ndodh në Laprakë? ‘Dhjetëra ambulanca drejt spitalit të Traumës bllokohen në trafik’ (VIDEO)

Dhjetëra ambulanca që i janë drejtuar spitalit të Traumës janë bllokuar mbrëmjen e sotme në Laprakë. Këtë denoncim e ka bërë...

KLSH përfundon AUDITIMIN e Spitalit të Traumës, ja 5 shkeljet E RËNDA dhe NJERËZIT e përfshirë

Ka përfunduar auditimi i Kontrollit të Lartë të Shtetit në Spitalin e Traumës. Sakaq, sipas raportit janë konstatuar shkelje të mëdha,...

Berisha publikon VIDEO: Spitali i Traumës pa ujë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga Spitali i Traumës në Tiranë. Nga pamjet shihet që në ambjentet e spitalit nuk ka ujë....

Aksident i rëndë, shoferi e përplas me makinë dhe largohet, në gjendje të rëndë 53-vjeçari

Aksident i rëndë raportohet nga Berati. Aksidenti ka ndodhur te Ish-Kombinati i Tekstileve, ku një automjet ka përplasur një 53-vjeçar me...

Mbërrin me helikopter në Spitalin e Traumës, ky është gardisti i plagosur që shoqëronte Ramën

ÇFARË NDODHI SOT NË HYRJE TË KORÇËS, DINAMIKA: Newsbomb.al zbardh dinamikën e aksidentit ku janë përfshirë katër makina, dy makina të gardës...

Krimi në familje në Tiranë, vdes në spital i moshuari që u godit nga nipi me thikë

Ka ndërruar jetë sot në spitalin e Traumës 80-vjeçari Shaban Agaj, i cili u godit me thikë një javë më parë nga nipi në...


Lajmet e fundit