Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Spitali i Traumes

Do të drejtohet nga një grua, kush është ish-deputetja e PS që emërohet në krye të Spitalit të Traumës

Spitali Universitar i Traumës apo siç njihet ndryshe Spitali Ushtarak në Tiranë, do të drejtohet nga ish-deputetja dhe doktoresha Edlira Bode. Ajo është prezantuar...

EMRI/ Aksidenti në rrugën Rrëshen – Milot, ndërron jetë te “Trauma” 52 vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Milot-Rreshën. Një mjet tip “Renault është përplasur me mjetin tip “Ford” dhe...

Qëlloi veten me plumb në kokë, 21- vjeçari Aldi Rama mbërrin te Trauma (FOTO)

Aldi Rama është sjellë me ambulancë në Spitalin e Traumës në Tiranë. 21-vjeçari ndodhet në gjendje kriktike, pasi tentoi të vetëvritet, por mbeti i...

Aksident i rëndë në Lezhë, “Fiat-i” përplas motorrin, bab e bir nisen me urgjncë drejt spitalit të Traumës në Tiranë

Një aksident i rëndë ka noddhur në aksin Milot-Lezhë pasditen e sotme, ku një mjeti tip “Fiat” ka përplasur një motorr.Për pasojë, drejtuesi i...

Aksident i rëndë në Kukës, 67 vjeçari përplaset nga makina dhe dërgohet me urgjencë te Spitali i Traumës në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kukës, ku një 67 vjeçar me iniciale B.P është goditur nga një automjet.Ai është dërguar menjëherë në...

QSUT jep informacion për gjendjen e 52 vjeçarit që u plagos në minierën e Martaneshit

Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” ka dhënë detaje, lidhur me gjendjen e minatorit, i cili  mbeti i plagosur ditën e sotme në galerinë e...

U sorollat sa në një spital në tjetrin! Nisin hetimet për QSUT dhe Traumën pas vdekjes së 53 vjeçarit nga Ndroqi

Lutfi Çekirri është 53 vjeçari nga Ndroqi, i cili humbi jetën teksa u sorollat nga një spital në tjetrin, pasi nuk mori ndihmën e...

I pajisur dhe në gatishmëri për pritjen e pacientëve, ja si duket Spitali i Traumës (FOTO)

Në këto ditë të vështira nga frika e përhapjes së koronavirusit, ku shumica e qytetarëve janë të izoluar në shtëpitë e tyre, mjekët dhe...

Atentati në zyrën e tij, Fatos Tushe del nga spitali i Traumës

Pas atentatit me granatë që iu bë në zyrën e tij mëngjesin e sotëm, kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe është jashtë rrezikut për jetën...

Nuk njeh kufi TRAGJEDIA e tërmetit, ndërron jetë te ‘Trauma’ Xhesika Biquku (BILANCI SHKON NË 51 VIKTIMA)

Ka ndërruar jetë fatkeqësisht sot në Spitalin e Traumës 20-vjeçarja Xhesika Biquku, e cila ndodhej prej 3 ditësh në gjendje të rëndë, si...

Lajmet e fundit