Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Spitali i Traumes

DETAJE TË REJA/ Atentati ndaj Dedë Pllanajt në Shkodër, i plagosuri niset drejt Spitalit të Traumës, policia sekuestron kamerat e sigurisë së karburantit

Detaje të reja kanë dalë nga atentati ndaj Dedë Pllanajt një natë më parë në Shkodër, i cili u qëllua nga persona të panjohur...

AKSIDENTI NË TIRANË/ Ministrja Manastirliu viziton 5 të plagosurit te spitali i Traumës, ja si është gjendja e tyre

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar të plagosurit e aksidentit të ndodhur në Tiranë para pak minutash. Nga spitali i...

Holandezi tha se ishte shokuar nga shërbimi, reagon Spitali i Traumës: Falenderoi stafin para se të ikte, madje erdhi edhe të nesërmen

Ton Daans, ish-këshilltar i ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për sistemet e riedukimit, i ka shkruar dje një letër të hapur kryeministrit Edi Rama....

“Aty njerëzit vdesin më kot”, ish-këshilltari HOLANDEZ i Etilda Gjonajt rrëzohet në Tiranë, mjekohet te “Trauma”, shokohet dhe i shkruan letër Ramës

Ton Daans, ish-këshilltar i ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për sistemet e riedukimit, i ka shkruar një letër të hapur kryeministrit Edi Rama. Ai...

Nuredin Dumanit i bëhet gjyqi të Trauma, gjyqtari i komunikon arrestin në krevatin e spitalit

Gjykata e Elbasanit i ka komunikuar Nuredin Dumanit masën e sigurisë "arret në burg", në ambientet e spitalit të Traumës. I shumëkërkuari i Policisë,...

EMRI/ Automjeti përplas biçiklistin në aksin Mamurras – Milot, 19 vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Mamurras - Milot pranë fshatit Gjorem. Një makinë ka përplasur një 19 vjeçar që po...

U përplas nga kamioni, 50-vjeçarja ndërron jetë te spitali i Traumës (EMRI)

Pasditen e sotme një aksident i rëndë ndodhi në aksin rrugor Milot-Rrëshën ku një 50-vjeçare u përplas nga një kamion i cili drejtohej nga...

Manastirliu nga Spitali i Traumës: Janë marrë të gjitha masat për natën e ndërrimit të viteve, qytetarët të jenë të kujdesshëm

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu nga Spitali Universitar i Traumës ka deklaruar se për natën e ndërrimit të viteve dhe ditët...

Përplasen dy makina në Bulqizë, plagoset pasagjerja, dërgohet me urgjencë drejt Tiranës

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në kryeqëzimin e qytetit në Bulqizë, ku një automjet tip 'Ford' është përplasur me automjetin tjetër tip...

Efektivi u plagos në aksidentin rrugor, Gledis Nano e viziton në spital

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano, i shoqëruar nga Drejtori i Departamentit për Sigurinë Publike Rebani Jaupi, së bashku me Drejtorin...

Lajmet e fundit