Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Spitali i Traumes

“Pusho në paqe kolonel”, ndahet nga jeta mjeku i njohur i Spitalit Ushtarak, Luan Nikollari

Ka ndërruar jetë mjeku i spitalit të Traumës Luan Nikollari. Lajmi bëhet i ditur nga familjarë dhe miq të Nikollarit, i cili ka mbajtur...

Mbeti i plagosur pas sherrit me dy persona, Martin Prenga transportohet drejt Traumës

Detaje të reja janë zbardhur nga  plagosja me armë që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën e Kombit. Mësohet se gjendja e të plagosurit, Martin...

Një person i plagosur me armë zjarri shkon me urgjencë te Trauma, ja dyshimet e Policisë së Tiranës

Një person i plagosur me armë zjarri ka mbërritur pasditen e sotme në Spitalin e Traumës. Policia e kryeqytetit bën me dije se është...

Përfshihet nga flakët banesa gjatë natës në Shkodër, e moshuara në gjendje kriktike te Trauma

Një banesë  është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në qytetin e Shkodrës. Mësohet se  zjarri ka rënë në katin e tretë të banesës...

Bilanci i trazirave në Tiranë: 30 tifozë dhe 20 policë marrin ndihmë te Spitali i Traumës!

Tifozë të ekipeve të Romës dhe Feynoord janë përleshur mbrëmjen e djeshme në rrugët e Tiranës me njëri-tjetrin. Dhuna nuk ka kursyer as efektivët...

EMRI/ Trajleri del nga rruga në Fushë Krujë, shoferi dërgohet menjëherë drejt Spitalit të Traumës

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në aksin e vjetër rrugor Droje-Fushë Krujë. Shoferi ka humbur kontrollin e trajlerit dhe ka ëprfunduar jahstë...

Foshnja 3 muajsh del nga spitali, si është gjendja shëndetësore e çiftit që u aksidentua te “Rruga e Kavajës”

Foshnja tre muajsh që u aksidentua bashkë me dy prindërit te "Rruga e Kavajës" mesditën e djeshme, ka dalë nga spitali. Vogëlushi nuk u...

DETAJE TË REJA/ Atentati ndaj Dedë Pllanajt në Shkodër, i plagosuri niset drejt Spitalit të Traumës, policia sekuestron kamerat e sigurisë së karburantit

Detaje të reja kanë dalë nga atentati ndaj Dedë Pllanajt një natë më parë në Shkodër, i cili u qëllua nga persona të panjohur...

AKSIDENTI NË TIRANË/ Ministrja Manastirliu viziton 5 të plagosurit te spitali i Traumës, ja si është gjendja e tyre

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar të plagosurit e aksidentit të ndodhur në Tiranë para pak minutash. Nga spitali i...

Holandezi tha se ishte shokuar nga shërbimi, reagon Spitali i Traumës: Falenderoi stafin para se të ikte, madje erdhi edhe të nesërmen

Ton Daans, ish-këshilltar i ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj për sistemet e riedukimit, i ka shkruar dje një letër të hapur kryeministrit Edi Rama....

Lajmet e fundit