Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

spitali i fierit

Vijojnë SKANDALET në Spitalin e Fierit/ Mjeku filmohet duke marrë para nën dorë për t’i shërbyer pacientit

Më datë 25 Maj 2021, emisioni Stop në Tv Klan transmetoi materialin audio të qytetarit Ardit Klima që u dhunua nga mjekët brenda ambienteve...

Dhunimi i pacientit në spitalin e Fierit, mjekët në protestë: Ardit Klima është me të meta mendore, ka ushtruar dhunë fizike ndaj nesh

Ditën e sotme bluzat e bardha të spitalit të Fierit janë ngritur në protestë në lidhje me rastin e publikuar disa ditë më parë,...

VIDEO/ Dhuna e mjekëve ndaj Ardit Klimës, policia zbarkon në spitalin e Fierit. Reagon Ministria e Shëndetësisë: Dënojmë çdo formë dhune, kemi ngritur një...

Mbrëmjen e sotme emisioni “Stop” ka publikuar audio-regjistrimin e dhunës barbare që disa mjekë të spitalit të Fierit kanë ushtruar ndaj qytetarit Ardit Klima....

SKANDALI në Spitalin e Fierit/ Të atin ia “torturonin” duke mos i shërbyer siç duhet, mjekët e spitalit rrahin barbarisht qytetarin (AUDIO-REGJISTRIMI)

Të shtunën, mediat transmetuan lajmin se Policia e Fierit arrestoi një të ri i cili kishte dhunuar një mjek të Spitalit të Fierit. Emisioni...

Ekipi i parë i mjekëve nga Turqia arrijnë në Fier, Spitali Memorial hap dyert më datë 27 Maj: Urgjencat kirurgjikale fillojnë të parat

Ekipi i parë i mjekëve nga Turqia kanë ardhur në Spitalin e ri Memorial të Fierit. Në datën 27 Maj, spitali do të hap...

Erdogan për spitalin e Fierit: Shenjë miqësie mes dy vendeve, do vazhdojmë të mbështesim Shqipërinë

Presidenti Recep Tayyip Erdogan ka mbajtur fjalën e tij në lidhje "online", aty ku dhe po zhvillohet ceremonia e hapjes për “Spitalit Rajonal Memorial...

“Sot do të isha një bastexhi i humbur”, Rama mirënjohës Erdoganit: Fjala e dhënë u mbajt plotësisht, nuk i gjejnë asnjë bisht kësaj pune

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qenë i pranishëm në ceremoninë e hapjes së Spitalit Memorial të qytetit të Fierit i cili është...

Spitali i Fierit, Ogerta Manastirliu jep lajmin e mirë: Qytetarëve do t’u ofrohet shërbim më 20 maj, kjo është puna e një njeriu me...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ditën e sotme ndodhet në ambjentet pranë “Spitalit Rajonal Memorial Fier” aty ku dhe po zhvillohet...

Kryemadhi: Rama e çoi Spitalin Rajonal të Gjirokastrës drejt Fierit, sepse do që ata dhe tepelensit të kurohen në Greqi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u ndal sot në Gjirokastër ku nuk harroi të sulmojë edhe kryeministrin Edi Rama, në prag të zgjedhjeve të...

‘E ke gati para zgjedhjeve’, Rama nxjerr videon brenda Spitalit modern të Fierit: Dhoma me televizor dhe tualet brenda, aparaturat më të fundit…

Edhe 12 ditë nga premtimi i madh që Presidenti i Turqisë Erdogan i bëri Ramës 3 muaj më parë, kur i tha se “do...

Lajmet e fundit