Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Spitali Amerikan

Pronari i Spitalit Amerikan paralajmëron: Konkurrenca midis inteligjencës artificiale dhe njeriut po rritet, së shpejt do kemi shumë pak të fshehta

Pronari i Spitalit Amerikan, Klodian Allajbeu, me anë të një postimi në rrjetet sociale është shprehur se po jetojmë në një ditë ku gjithçka...

50% e popullsisë e kalon COVID 19 pa e kuptuar, doktor Klodian Allajbeu: Pas 2 javësh do arrijmë pikun, virusi rikthehet në shtator

Doktor Klodian Allajbeu i Spitalit Amerikan ka thënë se vdekshmëria ndaj koronavirusit nuk është 3% por 0.2%. I ftuar në ‘Opinion’...

Pronari i Spitalit Amerikan publikon foto nga Kina, përgjigjet mjeku i QSUT: Ta kemi bërë gati dhomën në godinën B

Klodian Allajbeu, pronari i Spitalit Amerikan ka vizituar Kinën, edhe pse shteti aziatik është pothuajse i izoluar nga epidemia e koronavirusit. ...

Ruajtja e fertilitetit në rastet me kancer

Dr. Elton Peçi, mjek gjinekolog, Specialist në Mjekësinë Riprodhuese & Fertilizim In Vitro në Spitalin Amerikan 2, na jep më shumë informacion për këtë...

Standardi Europian i Evitës tërheq investitorin prestigjioz global

Në vijim të përfundimit të transaksionit të kalimit të kuotave të shoqërise Diavita sh.p.k,  kompani e formuar nga partneriteti Evita – Spitali Amerikan për ofrimin...

Bashkia e Tiranës marrëveshje me Spitalin Amerikan, shërbime falas për studentët

Të rinjtë që zotërojnë kartën e studentit do të përfitojnë shërbime mjekësore falas ose me çmime të reduktuara edhe në spitalet private.  ...

Dr. Tonin Aliaj prezanton rastin e rrallë në Spitalin Amerikan

Kirurgu Ortoped i mirënjohur Tonin Alia, Shef i Departamentit Ortopedi Ortopedi- Traumatologji në Spitalin Amerikan 3, na prezanton me trajtimin e një rasti shumë të...

Ndërhyrja TEVAR tek një pacient 75-vjeçar në Spitalin Amerikan (VIDEO)

Gjatë kësaj jave është kryer me sukses ndërhyrja TEVAR nga ekipi i kardilogëve dhe kardiokirurgëve, drejtuar nga Dr. Bekim Jata, Shef i Departamentit të...

Shëndeti juaj këtë verë në Spitalin Amerikan

Si çdo vit edhe këtë sezon veror, Spitali Amerikan, sjell paketa me shërbime mjekësore, për të gjitha grupmoshat dhe kategoritë. Këtë...


Lajmet e fundit