Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

spital

Jurgeni vuan nga leukemia dhe ka nevojë për ndihmën tuaj (Video)

Jurgen Çipi vuan nga leukemia dhe prej 27 ditësh është i shtruar në një prej spitaleve të Milanos. Kurimi është...

Probleme me shëndetin, Spartak Braho shtrohet në spital

Burime nga familja e tij në Durrës bëjnë të ditur për “DITA” se deputeti dhe kryetar i Komisionit të Përhershëm të Kuvendit të Shqipërisë...

Një 23 vjeçare nga Dibra dërgohet e vdekur dhe me shenja dhune në spital

Një 23-vjeçare nga Dibra është dërguar e vdekur mbrëmjen e sotme në spitalin e Peshkopisë. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por sipas burimeve për...

Alpha Bank Albania dhuron një aparat ekografie për Spitalin Onkologjik Tiranë

Në kuadër të përgjegjësisë shoqërore dhe angazhimit publik, Alpha Bank Albania zgjodhi të dhurojë 25 000 Euro, për blerjen e një aparati ekografie për...

Gjirokastër, sanitaret shkarkohen nga puna me letër me vrimë

“Fiks Fare” zbuloi këtë të hënë mënyrën sesi bëhen shkurtimet nga puna në Spitalin Rajonal të Gjirokastrës. Mekanizmi i zgjedhur për të hequr nga...

Video shokuese: Doktoresha godet pacienten sepse nuk i jepte më tepër para

Një doktoreshë ka goditur një paciente e cila ndodhet në një krevat dhe është gati për t’u futur në dhomën e operacionit. Në video...

16-vjeçarja vetëhelmohet në Lushnje, ndërron jetë në spitalin e Tiranës

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në fshatin Çermë Shkumbin të Lushnjes ku një vajzë 16 vjeçe është vetëhelmuar dhe është transportuar në spitalin...

Mësuesi godet me drutë e sobës 12 nxënës në Bulqizë, një vajzë në gjendje shoku, Nikolla në vendngjarje

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në shkollën 9-vjeçare “Orzhanov” në Bulqizë ku një mësues ka goditur 12 nxënës duke dërguar katër prej...

33-vjeçari drejton makinën i dehur dhe përplaset me një mjet tjetër, dy shoferët përfundojnë në spital

Një 33-vjeçar i cili drejtonte makinën nën efektin e alkolit dhe pa leje drejtimi, është përplasur me një automjet tjetër në aksin rrugor Elbasan-Librazhd....

Emigrantët fillojnë grevë urie në Idomeni, 7 mijë fëmijë përballen me motin e keq

Situata e krizës së emigrantëve nuk ka ndryshuar në Idomeni të Greqisë, ku më shumë se 13 mijë refugjatë presin të hapet kufiri për...

Lajmet e fundit