Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

spital

Ndaloi makinën në rrugë për të çuar fëmijën në kopsht, 6 gardistë bëjnë për spital qytetarin në Tiranë: Përfundon me brinjë të thyera

Dhuna e 6 gardistëve ka degraduar në thyerjen e brinjëve të drejtuesit të mjetit që kishte ndaluar për të zbritur fëmijën që e kishte...

Berisha akuzon për situatën në spitale, bie pre e “fake news” dhe fshin postimet

Ish-kryeministri Sali Berisha ditët e fundit ka sulmuar bluzat e bardha, teksa shkruan se gjendja në spital është katastrofike. Mirëpo si duket Berisha bie pre...

Parakalim i gabuar/ Automjetet përplasen “kokë më kokë” në Kurbin, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Milot të Kurbinit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë...

E rëndë në Maliq, 37 vjeçari dërgohet nga familjarët i pajetë në spital, dyshimet e para

Mbrëmjen e sotme një 37 vjeçar është dërguar pa shenja jete në spitalin e Korçës. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi O.XH, është...

PAMJE TË RËNDA!  Katër të vrarë nga sulmuesi me thikë në spitalin e Shangait

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shanghai ditën e sotme, ku një person ka qëlluar me thikë disa persona, ku katër prej tyre...

Tym dhe flakë, bie zjarr në katin e parë të spitalit të Fierit

Një zjarr ka rënë mëngjesin e sotëm në spitalin e Fierit. Bëet me dije se zjarri ka rënë në katin e parë të spitalit. Nuk...

U hodh nga kati i dytë i maternitetit, spitali i Sarandës tregon se si është gjendja shëndetësore e nënës dhe bebes

Maternitet i Sarandës ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku nëna 35-vjeçare u hodh nga kati i dytë së bashku me fëmijën...

Çfarë po ndodh? Ledri Vula përfundon në spital

Reperi i njohur shqiptar, Ledi Vula, ditën e sotme ka përfunduar në spital. Ka qenë partnerja e tij, Sara, ajo e cila përmes një fotoje...

Përplasi me mjetin luksoz çiftin Konomi dhe foshnjën, Ajas Sulejmani lë qelinë

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën “arrest shtëpie” për Ajas Sulejmanin i cili përplasi me automjetin e tij çiftin Konomi dhe foshnjen e tyre...

Shkoi në spital me krahun e dëmtuar dhe tha se u rrëzua, Policia i gjen kapuç, doreza e varre hekuri 22 vjeçarit nga Elbasani...

Një 22 vjeçar nga Elbasani ka shkuar në spital me ambulancë, pas mesnatës, me dëmtime në krah dhe pas ndihmës së parë mjekësore është...

Lajmet e fundit