Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

spital

Dy pushues rrezikuan të mbyteshin në plazhin e Shëngjinit, nisen me urgjencë në spital

Dy pushuees kanë rrezikuar të mbyten në plazhin e Ranës së Hedhur në Shëngjin këtë të martë. Mësohet ata janë dërguar me urgjencë nga ambulanca...

Ulsi Manja inspekton qendrën spitalore të burgjeve: Asnjë i infektuar me Covid dhe higjienë maksimale

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja është takuar këtë të hënë me Drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, ku kanë inspektuar nga afër masat e marra...

E rëndë në Fier, 41-vjeçari qëllon veten me thikë, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditëne sotme në Fier, ku një 41-vjeçar ka plagosur veten me thikë. Bëhet me dije se rreth orës 05:40,...

E çuan në spital të pajetë, ndodh mrekullia në Sarandë, shpëton 4 vjeçari i cili ra në kontakt me rrymën elektrike

Mbrëmjen e së mërkurës rreth orës 20:30 një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit të Sarandës. Mësohet se një 4-vjeçar me...

U qëllua me breshëri kallashnikovi nga bashkëfshatari për ullinjtë, ndërron jetë në spital Luan Hushi

Luan Hushi fatkeqësisht nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. 55 vjeçari mbeti i...

Gjithçka ndodhi para syve të prindërve, ra nga hoteli dhe u dërgua në gjendje të rëndë në spital, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Durrës ku një 10 vjeçar ra aksidentalisht nga kati i tretë i hotelit. Menjëherë ai u...

Nuk pranuan t’i bënin kontroll menjëherë, shqiptari në Greqi sulmon mjekët dhe infermierët

Një shqiptar ka shkaktuar kaos në një spital e Agios Nikolaos në Kretë, pasi ka sulmuar mjekët dhe infermierët. Mediat e huaja bëjnë me dije...

VIDEO/ “Është i pijshëm dhe i sigurt”, ministri pi ujë nga lumi “i shenjtë” për t’u treguar qytetarëve se është i pastër, dërgohet me...

Ministri i provincës Punjab në Indi, Bhagëad Mann, piu një gotë ujë nga një lumë 'i shenjtë' për t'u provuar vendasve se uji është...

Rëndohet shëndeti i Lefter Kokës, ish-ministri shtrohet në spital dhe mbahet me oksigjen

Lefter Koka, ish-ministër i Mjedisit dhe i arrestuar për "Shpërdorim detyre", ka lënë sot qelinë dhe është shtruar me urgjencë në spitalin e Burgut....

E RËNDË në Fier/ 39-vjeçari plagos me thikë babë e bir, nisen me urgjencë drejt spitalit (DETAJET+EMRAT)

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë babë e birë. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Armando Boriçi, 39...

Lajmet e fundit