Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

spital

U qëllua me breshëri kallashnikovi nga bashkëfshatari për ullinjtë, ndërron jetë në spital Luan Hushi

Luan Hushi fatkeqësisht nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë. 55 vjeçari mbeti i...

Gjithçka ndodhi para syve të prindërve, ra nga hoteli dhe u dërgua në gjendje të rëndë në spital, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Durrës ku një 10 vjeçar ra aksidentalisht nga kati i tretë i hotelit. Menjëherë ai u...

Nuk pranuan t’i bënin kontroll menjëherë, shqiptari në Greqi sulmon mjekët dhe infermierët

Një shqiptar ka shkaktuar kaos në një spital e Agios Nikolaos në Kretë, pasi ka sulmuar mjekët dhe infermierët. Mediat e huaja bëjnë me dije...

VIDEO/ “Është i pijshëm dhe i sigurt”, ministri pi ujë nga lumi “i shenjtë” për t’u treguar qytetarëve se është i pastër, dërgohet me...

Ministri i provincës Punjab në Indi, Bhagëad Mann, piu një gotë ujë nga një lumë 'i shenjtë' për t'u provuar vendasve se uji është...

Rëndohet shëndeti i Lefter Kokës, ish-ministri shtrohet në spital dhe mbahet me oksigjen

Lefter Koka, ish-ministër i Mjedisit dhe i arrestuar për "Shpërdorim detyre", ka lënë sot qelinë dhe është shtruar me urgjencë në spitalin e Burgut....

E RËNDË në Fier/ 39-vjeçari plagos me thikë babë e bir, nisen me urgjencë drejt spitalit (DETAJET+EMRAT)

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi plagosi me thikë babë e birë. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Armando Boriçi, 39...

Ndaloi makinën në rrugë për të çuar fëmijën në kopsht, 6 gardistë bëjnë për spital qytetarin në Tiranë: Përfundon me brinjë të thyera

Dhuna e 6 gardistëve ka degraduar në thyerjen e brinjëve të drejtuesit të mjetit që kishte ndaluar për të zbritur fëmijën që e kishte...

Berisha akuzon për situatën në spitale, bie pre e “fake news” dhe fshin postimet

Ish-kryeministri Sali Berisha ditët e fundit ka sulmuar bluzat e bardha, teksa shkruan se gjendja në spital është katastrofike. Mirëpo si duket Berisha bie pre...

Parakalim i gabuar/ Automjetet përplasen “kokë më kokë” në Kurbin, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Milot të Kurbinit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë...

E rëndë në Maliq, 37 vjeçari dërgohet nga familjarët i pajetë në spital, dyshimet e para

Mbrëmjen e sotme një 37 vjeçar është dërguar pa shenja jete në spitalin e Korçës. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi O.XH, është...

Lajmet e fundit