Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

spiro iljadhi

VIDEO: Sherr i madh te Club “ORANGE” në Sarandë, truprojat e lokalit gjakosin turistët e huaj, Policia bën “sehir”

Një sherr i madh ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Sarandë, në Clubin e njohur “ORANGE”, shkruan newsbomb.al. Lokali...

Gjykata e do në burg pas atentatit të Spiro Iljadhit, zbardhet dëshmia e Redian Hadërit: Nuk kam lidhje, isha rastësisht me dy vëllezërit Caushi

Gjykata e Sarandës kërkon “arrest me burg” për Redian Hadërin, i cili së bashku me dy vëllezërit, Andrea dhe Visi Caushi dyshohet se janë...

“Q*a ropt; Bjeri ore, bjeri mos e lër”, VIDEO e të shtënave te “ORANGE” në Sarandë: Breshëri kallashnikovi dhe pistolete tmerrojnë turistët

Newsbomb.al siguron videon e sherrit që degjeneroi me përdorimin e armëve të zjarrit në Sarandë, ku i plagosur mbeti biznesmeni dhe pronari i Club...

Ndalohet pronari i “Orange” Spiro Iljadhi, iu kundërpërgjigj me pistoletë vëllezërve nga Tepelena që ia bënë lokalin shoshë me kallashnikov

Policia e Sarandës ka ndaluar në spital shtetasin Spiro Iljadhi, pronarin e “Club Orange” i cili mbeti i plagosur, pasi tre persona i hynë...

Një ditë pasi plagosën pronarin, FNSH dhe Shqiponjat i vihen pas të riut me motorr në Sarandë: Po bënte veprime të dyshimta, do digjte...

Luan Obznova, një 32 vjeçar me banim në Sarandë është arrestuar në kushtet e flagrancës nga FNSH-ja dhe Shqiponjat pasi po ecte me motorr...

Roja i sigurisë i nxori nga Clubi, zbardhet motivi i plagosjes në Sarandë: Tre tepelensit u kthyen dhe bën “shoshë me plumba” ORANGE-n, pronari...

Redjan Hadëri, një prej autorëve të dyshuar të plagosojes me armë zjarri në Sarandë, në orët e para të mëngjesit të djeshëm, është arrestuar...

Plagosja e biznesmenit në Sarandë, ndalohet gjatë orëve të para të mëngjesit një nga autorët e dyshuar (EMRI)

Redjan Haderi është ndaluar nga policia, pasi akuzohet si një nga autorët e dyshuar për plagosjen të pronarit të Club “ORANGE” në Sarandë, Spiro...

Të armatosur dhe me maska, FNSH dhe Shqiponjat zbarkojnë në rrugët e Sarandës, kërkojnë tre tepelensit që plagosën pronarin e “ORANGE” (FOTO)

Forcat e Ndërjyrjes së Shpejt dhe Shqiponjat janë duke zhvilluar kontrolle të shumta në Sarandë, për kapjen e tre autorëve të plagosjes së biznesmenit...

Berisha e akuzoi se i preu veshin turistit në 2019, konfliktet e pronarit të “ORANGE” për konkurencë; Sot Spiro Iljadhi u qëllua me 20...

Pronari i Club “ORANGE” në Sarandë, Spiro Iljadhi nuk është një emër i panjohur për Policinë dhe opinionin publik, shkruan newsbomb.al. Sot, atij ju...

FOTO: Këta janë dy nga autorët e plagosjes në Sarandë, qëlluan Spiro Iljadhin e “ORANGE” dhe turistin shqiptaro-amerikan

Newsbomb.al siguron fotot e dy prej atuorëve të dyshuar të plagosjes së pronarit të Club “ORANGE” në Sarandë, dhe të një turisti nga Tirana,...

Lajmet e fundit