Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

spille

Shmanget tragjedia, roja bregdetare shpëton nga mbytja në Spille çiftin e ri nga Elbasani

Një tragjedi është shmangur nga roja bregdetare në plazhin e Spillesë, i cili ka shpëtuar një çift të ri nga Elbasani. Një 25 vjeçare dhe...

TRAGJIKE në plazhin e Spillesë, mbyten dy pushues

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Spillesë në Kavajë. Bëhet me dije se dy persona kanë humbur jetën. Pushuesit...

SHPËTIM HEROIK në Spille: Vrojtuesi i plazhit shpëton nënë e bir nga mbytja, rrezikon jetën e tij dhe dërgohet në spital

Personi në foto është vrojtuesi i plazhit Idajet Roçi, i cili ka bërë një shpëtim heroik sot në plazhin e Spillesë, duke rrezikuar dhe...

Retë e zeza të tymit: Kompanitë dhe njerëzit që fshihen prej 5 vitesh pas plehrave të Kavajës që digjen në Spille, pagesa miliona USD...

Zhvendosja e mbeturinave në vendgrumbullime të paligjshme, duke u vënë më pas flakën, siç ka ndodhur ditët e fundit ‘nën hundën’ e policisë dhe...

Hygerta Sako pozon joshëse me bikini, ndjekësit i “tërheqin veshin” dhe gjejnë diçka për ta kritikuar

Sezoni veror ka filluar dhe Instagrami “nuk po merr dot frymë” nga fotot seksi me bikini të bukurosheve shqiptare. Me hapjen e sezonit të plazhit...

SKANDALI/ Tonelata plehrash digjen mes Spillesë dhe Plazhit të Gjeneralit, reagon edhe Meta: Krim mjedisor me pasoja të rënda për banorët dhe turistët

Skandal i vërtetë në pikun e sezonit turistik në Shqipëri, pasi tonelata mbeturinash po digjen çdo ditë në kodrën e fshatin Kazie mes zonës...

Policia me “dorë të hekurt” në Golem e Spille, lirohen mbi 30 parcela në plazh, hiqen gati 4 mijë çadra e shezlongë pa leje

Gati 4 mijë çadra dhe shezlongë pa leje janë hequr nga Policia në Golem, Spille dhe Kavajë gjatë dy ditëve të operacionit “Bregdeti ynë”....

Lame shpjegon skandalin me pronat në SPILLE: Ndanë kooperativat, pastaj nisën të ndanin çfarë kishte mbetur

Kreu i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame shpjegon skandalin me ndarjen e tokave në pyllin e Spillesë, duke thënë se gati e njëjta skemë është...

Rrezikonte të mbytej nga dallgët, shpëtohet 50-vjeçari në Spille

Një 50-vjeçar u shpëtua për mrekulli teksa po mbytej nga dallgët në Plazhin e Spillesë në Kavajë. Ai ishte futur në...

Nxirret nga deti në gjendje të rëndë, vdes rrugës për në spital i riu

Një pushues në plazhin e Spilles ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Mësohet se shtetasi me iniciale ‘J.Xh.’, 32 vjeç...

Lajmet e fundit