Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

S’përmbahet

Enca ‘ha’ mish nga gjoksi, s’përmbahet reperi: C*ca e djatht është e imja

Tre ditë më parë këngëtarja Enca Haxhia solli këngën ‘Hajde’ në bashkëpunim me Muharrem Ahmeti, që u prit mjaft mirë nga publiku. ...

S’përmbahet Haradinaj, intervistë për gazetën gjermane: Nuk negocioj me një bastard si Vuçiç

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për gazetën gjermane "Der Spiegel" ka folur për negociatat me Serbinë dhe liberalizimin e...

Lajmet e fundit