Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

specialisti i it

Dhanë informacione për lëvizjet e Vis Martinaj, Prokuroria e Tiranës çon në gjyq specialistin e “IT” në Polici dhe dy të tjerë

Prokuroria e Tiranës ka çuar në gjyq dosjen me tre të pandehur, të cilët afro tre vite më parë kanë dhënë informacion te kundërshtarët...

Lajmet e fundit