Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

SpaxeX

SpaceX rikthen me sukses në tokë anijen hapësinore “Starship”

Kompania amerikane e hapësirës dhe aviacionit SpaceX ka përfunduar me sukses fluturimin testues të protoipit SN15 të anijes hapësinore të gjeneratës së re. Prototipi SN15...

Lajmet e fundit