Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

spartak braho

Spartak Braho kritik me Edi Ramën: Është kokrra e sharlatanit që do përfundojë si Musolini

"Rama e do punën por në pikëpamje të ideve është sharlatan, sociopat, veçanërisht në egon për të përvetësuar gjithçka. e kam thënë që do...

“Berisha është kriminel i ftohtë, të vret e s’të qan”, Braho për protestën e 7 korrikut: Për interesat e tij do të nxjerrë popullin...

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ka folur në lidhje me protestën e 7 korrikut, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Braho tha se për...

Spartak Braho “hap çantën e zezë”: Pashë listën e investitorëve strategjikë dhe vura duart në kokë! Këta kanë krijuar ‘bankomate’

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ka bërë një sërë akuzash ndaj qeverisë së kryeministrit Edi Rama, duke i akuzuar si të përfshirë në...

“Rama është bërë i gjithëpushtetshëm”, Braho bën deklaratën E FORTË:  PS është shkërmoqur, Shqipërinë e shpëton vetëm drejtësia

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ka shpërthyer në akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Gjatë një interviste, Braho komentoi...

“Ka edhe politikanë të akuzuar”, Braho flet pasi SPAK ndaloi publikimin e dëshmisë së Dumanit: Ata që hetojnë kërcënohen me jetë

Ish-deputeti Spartak Braho ka folur për vendimin e SPAK që ndaloi publikimin e dëshmive të të penduarit të drejtësisë Nuredin Dumani. Braho tha se pragu...

Operacioni i SPAK, Spartak Braho bën deklaratën e fortë: Ka zyrtarë të lartë të përfshirë

Ish-deputeti socialist Spartak Braho ka komentuar ditën e sotme mega-operacionin e ndërmarrë nga SPAK, që çoi në arrestimin e 18 personave dhe shpalljen në...

“Ma dërgoi kamarieri i lokalit”, Spartak Braho nxjerr foton: Ky është sekti mafioz i Durrësit, koka e mafias fshihet si miu

Ish-deputeti socialist Spartak Braho ka publikuar një foto, në të cilën shihen Vangjush Dako, Emirjana Sako dhe dsa anëtarë të tjerë të PS në...

Akuzat ndaj SPAK, Spartak Braho i bën thirrje Ramës: Mbylle gojën! Kjo është lajthitje e madhe

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Spartak Braho, ka komentuar akuzat e kryeministrit Rama ndaj Prokurorisë së Posaçme (SPAK). Ai u shpreh se SPAK duhet të punojë...

“Kjo është rruga që do të ndiqet”, Spartak Braho paralajmëron ekstradimin e Berishës drejt SHBA

Ish-deputeti socialist dhe ish-Kryetar i Komisionit te Sigurisë Kombëtare në Parlamentin Shqiptar, Spartak Braho ka paralajmëruar se si do të jetë fati i Sali...

Gjykata Administrative rrëzon Bashkinë e Durrësit për pushimin nga puna të djalit të Spartak Brahos, gati dëmshpërblimi financiar

Gjykata Administrative e Durrësit ka rrëzuar vendimin e kryebashkiakes Emiriana Sako për të liruar nga detyra të Arbër Brahos. Ish-nënkryetari i Bashkisë së qytetit...

Lajmet e fundit