Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

SPAK

PLUMBI I ARTË/ “Kokat” e krimit nuk u kapën, Agjencia e Mbikqyrjes Policore nis hetimet nëse ka patur rrjedhje informacioni

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka nisur hetimet nëse ka patur rrjedhje informacioni për operacionin “Plumbi i Artë” i zhvilluar ditën e djeshme nga SPAK,...

Operacioni i SPAK, Spartak Braho bën deklaratën e fortë: Ka zyrtarë të lartë të përfshirë

Ish-deputeti socialist Spartak Braho ka komentuar ditën e sotme mega-operacionin e ndërmarrë nga SPAK, që çoi në arrestimin e 18 personave dhe shpalljen në...

Goditja 8 grupeve kriminale nga SPAK, Berisha e quan “bllof”: U arrestuan ushtarët, bosët e krimit ikën se i njoftoi Policia! Unë s’kam të...

Ish-kryeministri Sali Berisha e quan "një bllof" dhe "disfatë" operacionin e SPAK dje për goditjen e 8 grupeve kriminale që vepronin në qarqe të...

A i konsideroni ndërhyrje deklaratat për SPAK? Arben Kraja i përgjigjet Alibejat: Ne jemi zbatues të ligjit, s’ndikohemi nga…

Kreu i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj i ka drejtuar disa pyetje kreut të SPAK, Arben Kraja. Një ndër pyetjet e Alibeajt ishte nëse deklaratat e...

Ilir Meta i “zhgënjyer” nga SPAK: Kishte mundësi t’i arrestonte të gjithë para zgjedhjeve! U lajmëruan dhe u larguan, ashtu si pronarët e inceneratorëve

Presidenti Ilir Meta ka folur për operacionin e Policisë në bashkëpunim me SPAK, ku u arrestuan 18 persona të botës së krimit, ndërkohë që...

“GOLDEN BULLET”/ Zbardhen EMRAT e 14 personave të tjerë të shpallur në kërkim nga Policia

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Posaçme kanë zhvilluar ditën e sotme disa operacione në Tiranë, Durrës dhe Elbasan, ku ëhstë bërë...

EMRAT/ Zbardhet vrasja e Bujar Çelës, ekzekutuesi nuk ishte Nuredin Dumani; Talo Çela eleminoi nënën e trafikantit të drogës

Hetimet e SPAK kanë hedhur dritë edhe mbi vrasjen e Bujar Çelës, vëllait të të shumëkërkuarit Talo Çela. Në fillim dyshohej se ekzekutuesi i...

Ministri Çuçi përshëndet operacionet e Policisë dhe SPAK: Asnjë kompromis me krimin e organizuar!

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, përshëndet operacionet e sotme të Policisë së Shtetit dhe SPAK, ku u goditën 8 grupe kriminale në disa qarqe...

Aksioni i SPAK/ Në pranga shefi i Krimeve të Lezhës, i vranë kolegun gjatë aksionit anti-kanabis (EMRI)

Gjatë operacionit të SPAK për kapjen e personave të konsideruar si pjesë të grupeve të rrezikshme kriminale, ka rënë në pranga edhe një efektiv...

Janë evidentuar 8 GRUPE KRIMINALE në Tiranë, Durrës dhe Elbasan / Kreu i SPAK, Kraja: Prova të reja për vrasje, grabitje me dhunë dhe...

Tetë grupe të rrezikshme kriminale janë evidentuar në Tiranë, Durrës dhe Elbasan, bëri me dije kreu i SPAK, Arben Kraja gjatë një deklarate për...

Lajmet e fundit