Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

SPAK Ilir Meta

ZBARDHET kallëzimi i ish-deputetit Valteri ndaj Ilir Metës dhe zyrtarëve të tjerë të LSI, ja për se po kërkon SPAK informacion (DOKUMENTI)

SPAK ka nisur hetimin ndaj Ilir Metës, pas kallëzimit të ish-deputetit Halit Valteri për një sërë veprash penale sipas tij të kryera nga ish-presidenti...

Lajmet e fundit