Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

sorosi

Kryemadhi: Nuk e shikoj Sorosin si armik! Edhe Sali Berisha me Ilir Metën kanë bashkëpunuar me të

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, së fundmi ka kujtuar momentet nga studimet që ka kryer në në qendrën Marshall në Gjermani...

Deklarata e fortë e ish ministrit serb: Sorosi, Rama, Thaçi dhe Vuçiç po lobojnë për ndarjen e Kosovës

Ish-Ministri i Jashtëm serb, Vuk Jeremiç në një intervistë për gazetën prestigjioze austriake ‘Der Standard’, zbulon se miqtë e ngushtë të kryeministrit të Shqipërisë,...

Publikohet lista e plotë e njerëzve të Soros në Shqipëri: Nga Edi dhe Linda Rama te Erion Veliaj, 5 ministra dhe 11 gazetarë e...

Gazeta e njohur maqedonase “Telegraf”, në kulmin e debatit që po zhvillohet në vendin fqinj për ndikimin e miliarderit George Soros në jetën politike,...

Henri Çili: Soros-in e sulmojnë diktatorët. Spahiu: Organizoi “21 Janarin”

“Soros dhe Shqipëria”, kjo është tema e diskutimit në emisionin ‘Të Pa Ekspozuarit’ në ‘News24’. Të ftuar në formatin e gazetarit Ylli Rakipi, janë...

Lajmet e fundit