Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Sonila Meco

Flamur Noka flet për aksionin opozitar, Sonila Meço i pret “vrullin”: Dje nuk erdhe në emision, sot ishe vonë, kjo do jetë opozita?!

Sekretari i Përgjithshëm Flamur Noka, shprehet se Partia Demokratike e drejtuar nga Sali Berisha nuk ka në agjendë protestën e njoftuar sot nga kreu...

Sonila Meço i jep fund “aventurës” si opinioniste e “Big Brother”: Nuk ka qenë zgjedhje e lehtë

Sonila Meço ka qenë e ftuar si opinioniste për dy spektakle rreht në reality-shoën “Big Brother Vip”. Ajo zëvëndësoi Balina Bodinakun, e cila nuk mund...

Gazetarja ia thotë në sy Bardhit: Në gjykatë keni akoma statutin e 2018! Sekretari i PD: E kemi miratuar në 17 korrik 2021, por...

Moderatorja e emisionit “Taqsk Force”, Sonila Meço, është pëfshirë në një debat me Sekretarin e Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, përsa i përket...

Sonila Meço njofton largimin nga RTV Ora: Nuk do të jem më në këtë televizion! Por do shihemi së shpejti

Gazetarja dhe drejtuesja e emisionit “Tempora”, Sonila Meço njofton largimin nga RTV Ora. Përmes një shkrimi në rrjetet sociale, ajo bën me dije se...

Lulzim Basha zbulon pse Rama nuk i del në debat publik: Nuk përgjigjet sepse…

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha në një intervistë në Tempora, u shpreh se Rama nuk del në debat publik përballë tij sepse ka frikë. Sipas...

Alarmante/ Apel për ndihmë nga miqtë e kolegët për doktor Drini Dobin, gazetarja jep të dhënat: Do qëndrojë gjatë, na duhen fonde për kurimin...

Drini Dobi, mjeku neurolog në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” u dërgua ditën e djeshme drejt Italisë për një trajtim më të specializuar, pasi...

Prej 2 javësh tè ‘ngujuara’, gazetarja jep detajin e dhimbshëm: Disa nga grevistet e Ballshit janë me KANCER GJIRI

Prej dy javësh gratë naftëtare të rafinerisë së Ballshit janë futur në grevë urie duke kërkuar të marrin pagat e prapambetura që i kanë...

Gjobiten me 10 milionë lekë Sonila Meço, Dritan Hila dhe Artur Zheji, revoltohet gazetarja: Gjobë se informova publikun? E provova mbylljen e transmetimit live,...

Gjobiten Sonila Meço, Artur Zheji dhe Dritan Hila të Ora News dhe emisionet e tyre me 10 milion lekë të vjetra nga Inspektoriati Shtetëror...

Stop mallkimit të njëri-tjetrit! Koha për Komitet Shpëtimi…

Nga Sonila Meço Përdorimi i fashave orare për të kryer pagesa, blerje të domosdoshme, apo të tjera veprime nëpër zyra shtetërore...

Motra e Sonila Meços kandidon për këshilltare në Gjermani, moderatorja krenare: Rezi zyrtarisht në fushatë (Foto)

Moderatorja Sonila Meço ka publikuar një profilin e saj një foto të një gazete gjermane, në të cilën renditen kandidatët për këshilltarë bashkiakë të...

Lajmet e fundit