Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
16 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Soni Malaj

Soni flet për marrëdhënien me Landin: Jemi miq, për dashurinë do mendoj pas klipit të 100

Prej pak muajsh i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me italianin Mirko Luçarelli dhe Soni Malaj tashmë është një nga beqaret më të...

Pas sherrit në teatër, dy VIP-a hyjnë në sallë për të ndjekur “Tri Motrat” dhe ja si e komentojnë ato punën e drejtorit Çuli

Pas sherrit në teater, dy VIP-a shqiptarë hyjnë në sallën e Teatrit Kombëtar për të ndjekur “Tri Motrat”, duke komentuar punën e drejtorit Hervin...

Soni Malaj: Divorci është dështim në jetë, Mirko nuk më tradhëtoi

Këngëtarja Soni Malaj ka gjetur veten shpeshherë në shtypin rozë gjatë 2015-tës. Lajme për karrierën por më të shpeshta ishin për jetën personale. Soni...

Lajmet e fundit