Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Soni Malaj

Soni Malaj flet për ndarjen nga Mirko dhe partnerin e ri: Merret me pasuri të patundshme, xhelozia është…

Soni Malaj është ndër këngëtaret me të komentuara në showbizin shqiptar dhe jo vetëm për anën profesionale. Jeta e saj private...

“Hante pulë më pilaf”, Arjan Konomi: Si më hodhi në gjyq Soni Malaj

Një histori e vjetër sapo doli nga arkivat e revistave. Arjan Konomi, ish drejtor i Revistës Shqip, tregoi te Rudina Magjistari një episod që...

U përfolën për një lidhje, ja e vërteta rreth skenave të nxehta të Soni Malajt dhe Blerim Destanit (Video)

E mbani mend këngën “Shpirti im binjak” nga Soni Malaj? Nëse po atëherë nuk mund të mos kujtoni djalin seksi i...

Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen në vendin më të pazakontë (VIDEO)

  ????? #birthdaygirl ? A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on Oct 23, 2017 at 5:26am PDT...

Lajmet e fundit