Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Soni Malaj

Planet për vitin 2019, Soni Malaj: Do e bëjmë dasmën…

Soni Malaj është një nga këngëtaret shqiptare me më shumë hite. Ndonëse vitet shkojnë, baladat e saj vazhdojnë të dëgjohen si...

Soni Malaj kapet mat me të dashurin (FOTO)

Këngëtarja Soni Malaj ka qenë pjesëmarrëse në edicionit e 57 të ‘Festivalit  të RTSH-së’. Ndonëse Soni nuk u vlerësua me çmim,...

Mori pjesë në festivalin e RTSH, Soni Malaj ka një mesazh: U riktheva duke besuar…

Soni Malaj mori pjesë këtë vit në festivalin e këngës në "Radio Televizionin Shqiptar". Soni garoi me këngën “Më e...

Fitoi ‘DWS’ por nuk e shijoi sa duhet! Ja çfarë ka ndodhur, Soni Malaj tregon prapaskenat: Ndodhën disa gjera…(VIDEO)

Këngëtarja Soni Malaj përveç suksesit muzikor arriti edhe një triumf, siç ishte fitorja e ‘Dancing with the stars’. E ftuar në...

Soni Malaj flet për herë të parë për dasmën me biznesmenin dhe fëmijën e dytë

Soni Malaj është ndër këngëtaret me të komentuara në showbizin shqiptar dhe jo vetëm për anën profesionale. Jeta e saj private...

Skena të nxehta në klipin e ri, Soni Malaj sjell në Shqipëri yllin latin (VIDEO)

Disa ditë më parë Soni Malaj foli për projektin e saj më të ri në muzikë që do jetë një bashkëpunim me Jowell. ...

Plas keq në DWTS, Soni Malaj kundërshton për herë të parë, SHPËRTHEN Ilir Shaqiri: Nuk do më mësosh mua ti (DEBATI NË BRENDËSI)

Ka vazhduar me debate nata e spektaklit në “Dancing With The Stars”, pasi për herë të parë në këtë edicion, këngëtarja Soni Malaj ka...

Lajmet e fundit