Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Soni Malaj

“Parku Kombëtar i Karaburunit në flakë”, vendi në “luftë” me zjarret, Soni Malaj ngre alarmin dhe u bën thirrje autoriteteve (Video)

Prej ditësh si shumë vende të tjera edhe Shqipëria është në luftë me zjarret. Flakët kanë “pushtuar” vendin duke bërë që të krijohet një...

“Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke”, Soni Malaj rrëfen vështirësitë gjatë karrierës

Soni Malaj është një ndër artistet e preferuara për publikun. Prej vitesh këngëtarja është aktive në tregun muzikor shqiptar dhe ka ditur mjaft mirë...

“Superstari Sali Berisha u shpall non grata”, Soni Malaj tregon se si u ndje pasi ish-kryeministri u fut në listën e zezë të SHBA

Shpallja e ish-kryeministrit, Sali Berisha “non grata” nga SHBA është temë e ditëve te fundit. Në lidhje me këtë temë nuk ka mbetur pa...

‘Kush janë më të mirë në s*ks, shqiptarët apo të huajt’, ja si përgjigjet Soni Malaj

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e komentuar në mediat rozë. Ndarja e saj...

Soni Malaj tregon pse refuzoi ofertat për të kënduar: Nuk është çështje lekësh, por…

Këngëtarja Soni Malaj ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “ABC e pasdites”, ku tregoi se po tregohet shumë e kujdesshme ndaj pandemisë....

Nuk kaloi as në 10-she, Soni Malaj reagon ashpër pas Këngës Magjike: T’ua lëshoja GLASËN ca njerëzve…

Këngëtarja Soni Malaj nuk e ka kapërdirë dot faktin që kënga e saj nuk mundi të hynte as në 10-shen e më të mirëve...

Bikini si këto nuk keni parë asnjëherë, Soni Malaj ‘godet’ me stilin e veçantë (FOTO)

Ashtu si shumë personazhe të tjerë të showbizzit shqiptar edhe këngëtarja Soni Malaj ka filluar pushimet verore. Këtë sezon veror duke...

Nuk do ta njihni! Soni Malaj bën NDRYSHIMIN e papritur në pamje

Këngëtarja Soni Malaj është folur shumë në mediat rozë për pjesëmarrjen e saj në edicionit e 57 të ‘Festivalit të RTSH-së’. ...

Lajmet e fundit