Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

sondazhi

Sondazhi në Euronews Albania: Habisin socialistët, 83% e votuesve të PS mendojnë se shteti është shumë i korruptuar

Shqiptarët janë i një mendimi kur vjen puna tek korrupsioni, pasi shumica dërrmuese e qytetarëve thonë se shteti është shumë i korruptuar. Në sondazhin e...

Sondazhi në Euronews Albania: 5 problemet kryesore që shqiptarët duan të jenë prioritet i qeverisë

Ekonomia, papunësia, korrupsioni, shëndetësia dhe emigrimi janë shqetësimet kryesore të shqiptarëve, zbuloi sondazhi i emisionit Barometri në Euronews Albania këtë të enjte. Këto çështje duket...

Sondazhi në Euronews Albania: Shumica e shqiptarëve mbështesin vendimin e SHBA për Berishën

Shumica e shqiptarëve e mbështesin vendimin e SHBA për të shpallur “non grata” ish-kryeministrin Sali Berisha. Sondazhi i Euronews Albania tregon se 57% e mbështesin...

Zgjedhjet në PD/ Agron Shehaj kandidati më i preferuar nga lexuesit e Newsbomb, Basha e Harxhi pas tij; Kadilli më pak i votuari (REZULTATET)

Agron Shehaj është kandidati më i preferuar i lexuesve të newsbomb.al, në bazë të një sondazhi të publikuar prej datës 23 Maj 2021. Lulzim...

NEWSBOMB.AL mbyll sondazhin për DURRËSIN: Ja si kanë votuar lexuesit për kandidatët e tre forcave politike

Newsbomb.al mbyll sondazhin e perceptimit të qytetarëve durrsakë për votat që do tu jepnin kandidatëve të tyre në tre listat e PS, PD e...

Përfundon Sondazhi i NEWSBOMB.AL për Tiranën: Romina Kuko kryeson listën e PS me 13.000 vota; Surpriza dhe në radhët e PD dhe LSI, kryetarët...

Newsbomb.al mbyll sot sondazhin për Qarkun e Tiranës, për kandidatët më të votuar nga tre partitë e mëdha, PS, PD dhe LSI. Sondazhi përfshinte...

Sondazhi i Euronews Albania: Nëse zgjedhjet mbahen të dielën, PS forcë e parë por ngushtohet diferenca me PD, LSI në “rënie të lirë”

Nëse zgjedhjet e 25 prillit do të mbaheshin të dielën e ardhshme, atëherë Partia Socialiste dhe Partia Demokratike do të merrnin pjesën dërrmuese të...

Sondazhi në Euronews Albania: Karrigia e kryeministrit, Rama dhe Basha në garë të ngushtë, por kreu i socialistëve merr më shumë opinione pozitive

Dy liderët e partive kryesore në vend, Edi Rama dhe Lulzim Basha janë në një garë të ngushtë për të fituar votën e shqiptarëve...

Një ditë pas sondazhit të Newsbomb.al, ja kush janë 10 kandidatët më të votuar të PS-PD-LSI

Një ditë nga nisja e sondazhit nga newsbomb.al për kandidatët për deputetë më të preferuar në qarkun e Tiranës, nga Partia Socialiste ka patur...

NEWSBOMB.AL, nis sondazhi për kandidatin tuaj të preferuar, fillimisht me qarkun e Tiranës për tre partitë (SI DUHET TË VOTONI)

Newsbomb.al nëpërmjet sondazhit të ri ju jep mundësinë të zgjidhni kandidatin tuaj për deputet për Tiranën. Në rubrikën “sondazh” ju mund të klikoni mbi...

Lajmet e fundit