Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

sondazh

SONDAZHI NË NEWSBOMB.AL/ Votoni MINISTRIN që duhet të LARGOHET nga kabineti qeveritar

Newsbomb.al hap sondazhin: Votoni ministrin që duhet të largohet nga kabineti qeveritar.   Ky sondazh vjen nisur nga ndryshimet e parashikuara...

KE publikon sondazhin “Euro-barometër 2018”, ja si e vlerësojnë shqiptarët ekonominë dhe punësimin

Këshilli Europian ka bërë sondazhin “Euro barometër” me shqiptarët për vlerësimin e ekonomisë sipas tyre. KE ka realizuar 1048 intervista me...

A po survejohet Lulzim Basha? Rezultate surprizë në sondazhin e Newsbomb.al

Mos harroni të votoni në sondazhin e ri më poshtë.  

Lajmet e fundit