Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

sondazh

Sondazhi në Euronews Albania: Fieri tregon sërish se është “bastion” i PS, Partia Demokratike fiton një mandat më shumë, “shkrihet” LSI

Nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin të dielën e ardhshme, sondazhi i katërt i MRB për Euronews Albania tregon se Partia Socialiste do të...

Sondazhi i Euronews Albania: Garë e fortë në Durrës, PS dhe PD me shumë pak diferencë, LSI rrezikon të ngelet pa mandate

Nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin sot, Qarku i Durrësit do të ishte një fushëbetejë e fortë mes Partisë Socialiste dhe asaj Demokratike. Sondazhi i...

“Luftë” e ngushtë mes opozitës dhe maxhorancës; ja kush do t’i fitonte zgjedhjet nëse do zhvilloheshin sot (Tirana dhe Vlora)

Nëse zgjedhjet do të zhvilloheshin sot, kush do të fitonte, Opozita e Bashkuar apo Partia Socialiste? Mbrëmjen e djeshme janë publikuar rezultatet e sondazhit...

Sondazhi i Euronews: Shumica e shqiptarëve mendojnë se Rama është lideri më i përshtatshëm, Basha më i preferuar në Tiranë

Sondazhi zgjedhor Barometri Politik i Euronews Albania dhe MBR zbuloi se 44.1% e qytetarëve në Tiranë mendojnë se Edi Rama është lideri politik më...

Sondazhi nga Eduard Zaloshnja: Ja cila parti do të fitonte nëse zgjedhjet do të mbaheshin sot

Analisti Eduard Zaloshnja ka bërë një sondazh me 1033 të anketuar në javën e fundit në Shqipëri, nga e cila ka nxjerrë edhe partinë...

HAPET VOTIMI/ Nga veriu në jug, këto 16 SUPER-HOTELE në Shqipëri mbajnë 5 yje, po ju me sa i vlerësoni?

Nëse do bëjmë pushime këtë vit, një gjë është e sigurtë: Pushimet do i bëjmë në Shqipëri! Nga njëra anë ky...

SONDAZH/ Dhuna te Kryeministria, si i komentoni veprimet e protestuesve

Si i komentoni veprimet e protestuesve te Kryeministria?   A- Të Drejta B- Të Gabuara C- Jam i paqartë Jepni verdiktin...

Edhe pak orë na ndajnë nga rezultatet, sot në 15:00 mbyllet sondazhi për 11 administratorët e Tiranës

Pas sondazhit për kryetarët e Bashkive, newsbomb.al hapi 6 ditë më parë sondazhin për administratorët në Bashkinë e Tiranës. Janë 11...

Lajmet e fundit