Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

sondazh

Sondazhi i Top Channel “shkrin” LSI-në, partia e Monika Kryemadhit merr vetëm 1% të votave, PS forcë e parë

Mbrëmjen e sotme janë publikuar rezultatet e sondazhit të IPSOS në bashkëpunim me Top Channel.Sipas këtyre rezultateve, Partia Socialiste është forcë e parë me...

Sondazhi i Euronews Albania: Partia Socialiste fiton zgjedhjet me diferencë shumë të ngushtë, vetëm 0.5% të votave më shumë se opozita e bashkuar

Sondazhi i pestë kombëtar i kompanisë MRB për Euronews Albania parashikon që Partia Socialiste t’i fitojë me një diferencë të ngushtë zgjedhjet e 25...

Sondazhi i Euronews Albania për Tiranën: PS parti e parë, por Aleanca për Ndryshim dhe LSI e barazojnë me mandate

Partia Demokratike po gëzon rritje të mbështetjes së votuesve megjithatë rezultati i zgjedhjeve parlamentare për qarkun e Tiranës pritet të jetë me një avantazh...

Sondazhi i Piepolit 1 javë para zgjedhjeve: PS merr mandatin e tretë, rritet ndjeshëm PD, LSI humbet gjysmën e deputetëve të vitit 2017

Mbrëmjen e sotme janë publikuar rezultatet e sondazhit të Institutit Piepoli në bashkëpunim me Report Tv.Nëse do të votohej sot, Partia socialiste do të...

Sondazhi i Piepoli-t për Tiranën: PS rritet në krahasim me vitin 2017, LSI në “rënie të lirë”, surprizon Nisma Thurje

Në Tiranë duket se votuesit e kanë ndarë mendjen për votën. Nga sondazhi i publikuar nga Instituti Piepoli në Report Tv rezulton e njëjta...

Sondazhi i Euronews Albania: Partia Socialiste dhe Partia Demokratike ndajnë mandatet në Durrës, LSI del “duarboshe”

Sondazhi i katërt i MRB i organizuar për Euronews Albania tregon se nëse zgjedhjet parlamentare do të mbaheshin këtë të diel, atëherë gara mes...

Sondazhi i IPSOS: PS del forcë e parë, mposht edhe opozitën e bashkuar. Mandate marrin edhe PSD e Tom Doshit, Nisma Thurje dhe LN...

Mbrëmjen e sotme janë publikuar rezultatet e sondazhit të Kompanisë për Marketing dhe Hulumtim të Opinionit Publik (IPSOS) në bashkëpunim me Top Channel.Sipas rezultateve,...

Del sondazhi i PIEPOLIT: PS fiton në kufijtë e minimales, PD ka rritje, por LSI ‘në greminë’

Report TV ka publikuar sondazhin e radhës të kompanisë Piepoli, në rang kombëtar lidhur me zgjedhjet e 25 prillit 2021. Nëse do të votohej,...

Sondazhi i Syri Tv: Përmbysje e madhe e PD, nëse votohet sot del parti e parë, opozita fiton me diferencë ndaj Partisë Socialiste

Mbrëmjen e sotme janë publikuar rezultatet e sondazhit të Syri Tv në bashkëpunim me “Flame Tree Advisors”, të cilat kanë sjellë një rezultat surprizues.Në...

Me diferencë të madhe edhe nga aktorët, Vladimir Putin zgjidhet burri më seksi i Rusisë

Një sondazh në Rusi ku u përfshinë 1000 meshkuj dhe 1000 femra, ka zgjedhur presidentin Vladimir Putin si burrin më seksi të Rusisë.Presidenti mori...

Lajmet e fundit