Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

sokol xhura

SPAK i dorëzon Interpolit urdhër-arrest për Sokol Xhurën, ‘bosi’ i armëve që u kapën në Tiranë shpallet në kërkim ndërkombëtar

Sokol Xhura, “bosi” i bazave me armë që u goditën pak ditë më parë në Tiranë në disa operacione të njëpasnjëshme, shpallet në kërkim...

Policia nxjerr videon: Shemb murin e magazinës dhe gjen arsenalin e armëve të ‘mbështjellë’ me flamurin e PD; automatikë, kundërajrorë, granata e predha antitank

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e frikshme nga operacioni i SPAK dhe Policisë së Tiranës, pas kontrollit të amienteve në pronësi të shtetasit...

Dhjetëra automatikë, kundërajrorë, qindra granata e predha antitank; Pamje ‘të frikshme’ nga arsenali i armëve që u kap te ish-ndërmarrja ‘Migjeni’

Prokuroria Speciale SPAK dhe Policia e Tiranës kanë kryer sot një operacion për kontrollin e amienteve në pronësi të shtetasit të në kërkim Sokol...

SPAK dhe Policia bastisin ish-ndërmarrjen ‘Migjeni’, shembin muret dhe zbulojnë depon e fshehur të Sokol Xhurës: Gjendet arsenal i madh armësh

Prokuroria Speciale SPAK dhe Policia e Tiranës kanë kryer sot një operacion për kontrollin e amienteve në pronësi të shtetasit të në kërkim Sokol...

Lajmet e fundit