Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

sokol tatani

Në kërkim ndërkombëtar për “trafik droge”, Operacionialja dhe Interpoli arrestojnë 45 vjeçarin durrsak, pritet ekstradimi në Itali (EMRI)

Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e drejtësisë në Itali dhe i dënuar me 9 vite burg për trafik droge,...

Lajmet e fundit