Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

sokol olldashi

Mbajtja peng e listës së anëtarëve, Spahiu: Basha s’e jep se del e pavlefshme fitorja me Olldashin; në Kamëz e Bathore kishte më shumë...

Juristi i njohur si kritik i madh i Bashës dhe PD-së, ka zbuluar dy arsyer kryesore se pse Basha nuk ia jep listën e...

Deklarata e fortë e analistit: Basha largohet vetëm po dha dorëheqjen, nëse e sfidojnë do përsëritet historia e Olldashit

Analisti Arjan Curri është shprehur mbrëmjen e sotme se Lulzim Basham und të largohet nga Partia Demokratike vetëm nëse jep dorëheqjen.Ai tha në MCNTV...

Miku i vjetër i dedikon këngë Sokol Olldashit, nëna e ish-deputetit e emocionuar: Selenica e donte shumë Kolin, edhe ai nuk e harroi kurrë...

Sokol Olldashi ishte një nga deputetët më aktivë dhe më të dashur nga mbështetësit e Partisë Demokratike, por një aksident tyragjik i mori jetën...

Një shkollë e re merr emrin e Bashkim Finos, Veliaj jep lajmin: Edhe një rrugë në Njësinë 2 do marrë emrin e Sokol Olldashit

Njësisë 2 në Tiranë do i shtohet një shkollë e re 9-vjeçare e cila do jetë gati brenda këtij sezoni asrsimor për afro 1000...

Dikur Ministra të Qeverisë Berisha, Majlinda Bregu publikon foton me Sokol Olldashin: N’kohë të tjera, me mendime njësoj!

Sot bëhen 7 vite nga ndarja nga jeta e ish-deputetit demokrat Sokol Olldashi i cili vdiq tragjikisht në një aksident rrugor duke lënë pas...

Sokol Olldashi u nda nga jeta 7 vite më parë, Astrit Patozi i kushton një këngë me kitarë (VIDEO)

Astrit Patozi i ka dedikuar një këngë me kitarë të ndjerit Sokol Olldashi. Në videon e publikuar në rrjetet sociale nga...

A do të jetë sërish deputet? Përgjigjet Berisha: Do të vazhdoj betejën në Kuvend, Basha dhe Olldashi nuk u zgjodhën nga unë, por nuk...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka konfirmuar se do të jetë në listat e Partisë Demokratike si kandidat për deputet në zgjedhjet e ardhshme parlamentare që...

‘E morëm më qafë’, Balla kujton intervistën e fundit me Sokol Olldashin

Gazetari i emisionit Real Story, Sokol Balla ka kujtuar me një foto arkive ish-deputetin e PD-së, Sokol Olldashi në 6-vjetorin e ndarjes së tij...

‘Shoh radhën e mëkatarëve që shkojnë për t’i bërë homazh’, publikohen mendimet e 6 viteve më parë të shokut të ngushtë të Olldashit

Në 6-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-deputetit demokrat Sokol Olldashi, e ka kujtuar shoku i ngushtë i tij Ruben Avxhiu. ...

6 vite nga vdekja e Sokol OLLDASHIT, publikohet VIDEO E RRALLË duke luajtur në kitarë

Në 20 nëntor të 2013 u nda nga jeta ish-deputeti i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, teksa udhëtonte me makinën e tij nga Elbasani drejt...

Lajmet e fundit