Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Sokol Ngresi

Sokol Ngresi, gjyqtari që mohoi shtëpinë në Vlorë për t’i shpëtuar Vetting-ut

Me atë nënqeshjen e zakonshme në fytyrë, mori çantën dhe u nis të ndante lajmin që priste me miqtë e vet. Komisioni i Pavarur...

SKANDALI NË VETTING/ KPA si “zyrë noterie” e Sokol NGRESIT për apartamentin 113 m2, gjyqtarin e ndihmon dhe djali I hallës-shef në Ministrinë e...

Një skandal I madh ka përfshirë një prej organeve më të rëndësishme të vettingut, Kolegjin e Posaçëm të Apelimit (KPA). Bëhet fjalë për rastin...

Policia Shkencore në sallën e vettingut, analizon firmën e gjyqtarit Sokol Ngresi, ka dyshime se ka fshehur një apartament

Në seancën e së premtes në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit u paraqitën dy ekspertë të Institutit të Policisë Shkencore, të cilët do të...

Nesër del në Vetting, gjyqtarit i zbulohet apartamenti 113 m2 që i kishte “shpëtuar” KPK-së (VLERA-DOKUMENTET)

Gjyqtari i Gjykatës së Apelit të Vlorës, Sokol Ngresi nesër më 07.07.2021 do të përballet me trupin gjykues të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit....

Lajmet e fundit