Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Sokol Balla

Gazetari habitet nga makina që lëviz Agron Shehaj: Erdhi në studio jo me Range apo Mercedes, por zbriti nga një…

Gazetari Sokol Balla është surprizuar këtë pasdite nga makina me të cilën lëviz kandidati për kryetar i PD-së, Agron Shehaj. Në një shënim në...

Në ditën e lindjes, Sokol Balla prezanton për herë të parë vajzën e vogël dhe zbulon emrin e saj: Babi s’më uroi dot (FOTO)

Për gazetarin Sokol Balla sot është një ditë e veçantë, pasi feston 48-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë, ai ka prezantuar për herë të...

Meta telefonon “live” në emision Sokol Ballën: Jam në krye të detyrës, procesi po ecën…(E PLOTË)

Presidenti Ilir Meta ka marrë në telefon me kamer “live” drejtuesin e emisionit Sokol Balla. Balla nuk ka nguruar dhe e ka hapur telefonin në...

Qeveria Kurti vendos karantinë për ata që kalojnë nga Kukësi në Morinë, Sokol Balla: Tani, asnjë mësues i Kosovës nuk do vaksinohet në Shqipëri

Gazetari shqiptar Sokol Balla, duke iu referuar masave të reja anti-Covid që ka vendosur Qeveria e Albin Kurtit, thotë se tashmë asnjë mësues shqiptar...

Sokol Balla bëhet baba për herë të tretë, ja kush është partnerja e tij 20 vite më e re, ish-banore e Big Brother

Moderatori i njohur Sokol Balla, është bërë baba për herë të tretë. Sipas informacioneve për mediat, partnerja e Ballësh është ish-banorja...

“Po të ishit ju në qeveri nuk do vdiste asnjeri?” Basha përplaset me gazetarin: Ti dhe unë jemi të vetëdijshëm se…

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha akuzon kryeministrin Edi Rama për keqmenaxhimin e qeverisë, dhe thotë se nëse do të ishte ai në pushtet,...

Reagon Meta për mjeshtrin e imazhit Lulzim Balla: Humbje e pazëvendësueshme! Figura më e dashur e RTSH, i paharruar kujtimi i tij!

Presidenti i Republikës së Shqipërisë ka reaguar për lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Lulzim Ballës, mjeshtrit të kamerës në RTSH, ku...

Vizita historike e Ramës në Rusi, zbulohen 2 gazetarët ‘shoqërues’, Sokol Balla: Lavrov kërkoi 5 dollarë por Batoni nuk pranoi të paguante

Kryeministri i vendit Edi Rama mbërriti mbrëmë në Moskë si kreu i OSBE-së, dhe zhvilloi një takim me shefin e diplomacisë ruse Sergey Lavrov....

Rrëfimi i gazetarit Sokol Balla: Kur unë dhe Muç Nano pamë në ’94 ‘DRITAT E KUQE’ të Budapestit dhe u turrëm brenda…(HISTORIA E PATREGUAR)

Sokol Balla tregon publikisht historinë e qefit dhe harbimit në Budapest, në rrugën e “Dritave të Kuqe” me gazetarin Muç Nanon, në vitin 1994....

Rama: S’e di pse s’i dhanë vizë Dakos. Gazetari e zë ngushtë: E shpallën ‘non grata’, e ke akoma në parti

Kryeministri Rama deklaroi se ish-kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako i është refuzuar viza amerikane për arsye të shtetit amerikan.. Por, gazetari...

Lajmet e fundit